Titles you rated
LucyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0