Movies
Ratings
62
MoonRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
MamaRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
HopeRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5