Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 1.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5