Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0