Movies
Ratings
35
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0