Movies
Ratings
724
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
ApplesRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.5