Series
Ratings
13
MononokeRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0- Swamp Ecology ReportRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0