Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0