Titles you rated
Space SweepersRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
BluebeardRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5