Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
One on OneRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0