Movies
Ratings
572
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 2.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 2.0
Ruby Gillman, Teenage KrakenRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0