Series
Ratings
92
What if There Were a High School for "Ikemen" Only?Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
My Favorite MemberRated ★ 3.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 5.0