Movies
Ratings
14
The Imitation GameRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0