Movies
Ratings
27
The Man from EarthRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
My Lucky StarsRated ★ 1.0
Fast & FuriousRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 0.5
One on OneRated ★ 0.5
Pulp FictionRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 1.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.5
50/50Rated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.0
BlindRated ★ 4.0