Titles you rated
One DayRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0