Movies
Ratings
255
SicarioRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 2.5
U-571Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0