Titles you rated
- Lois & Clark: The New Adventures of SupermanRated ★ 1.5
Famous PrincessesRated ★ 0.5- プライドRated ★ 3.5
- Knight RiderRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- Knight RiderRated ★ 3.5
- FireflyRated ★ 4.0
My Name Is EarlRated ★ 3.0- My Name Is EarlRated ★ 3.0
- My Name Is EarlRated ★ 3.0
My Name Is EarlRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.5
Battlestar GalacticaRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
The Office Season 9Rated ★ 2.5
The Office Season 8Rated ★ 3.0