Movies
Ratings
18
SunflowerRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0