Titles you rated
A Man Called GodRated ★ 2.0- Wの悲劇Rated ★ 3.0
Moon LoversRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 3.0
Medical Top TeamRated ★ 2.0- Super RookieRated ★ 2.0
HotelierRated ★ 2.5- Akai YubiRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0- 流星ワゴンRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- Jouryuu Kaikyuu - Fukumaru Hyakkaten GaishoubuRated ★ 2.0
- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
BloodRated ★ 2.0
Cheo YongRated ★ 2.0
The Snow QueenRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5