Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0