Movies
Ratings
18
Miss GrannyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
TroyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
SkyfallRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0