Series
Ratings
33
PinocchioRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0