Movies
Ratings
344
DunkirkRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5