Series
Ratings
79
Badly In LoveRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 4.0
12 MonkeysRated ★ 4.5
The Murky StreamRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- AjinRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
18 AgainRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0