Movies
Ratings
38
About TimeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0