Series
Ratings
35
DearestRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0