Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.5