Movies
Ratings
177
New WorldRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5