Series
Ratings
44
Black MirrorRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5