Movies
Ratings
50
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0