Titles you rated
Sing StreetRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
Mortal EnginesRated ★ 2.0