Titles you rated
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0