Series
Ratings
28
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0- Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0