Series
Ratings
36
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0