Series
Ratings
124
Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0
Mother's GardenRated ★ 5.0
Shining RomanceRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
My First TimeRated ★ 5.0
Love of EveRated ★ 4.5
Melody of LoveRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
The Great WivesRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0