Movies
Ratings
15
The PiratesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 1.5