Series
Ratings
12
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5