Series
Ratings
56
The Good PlaceRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 2.5
FingersmithRated ★ 4.5- ItRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 2.5
Romantic PrincessRated ★ 2.0
Jane EyreRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0