Series
Ratings
15
ChernobylRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0