Titles you rated
FAQRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 1.5
The FriendsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.0