Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0