Series
Ratings
26- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
 Beethoven VirusRated ★ 4.5 Beethoven VirusRated ★ 4.5
 Rustic PeriodRated ★ 4.5 Rustic PeriodRated ★ 4.5
 SignRated ★ 4.0 SignRated ★ 4.0
 IRISRated ★ 4.0 IRISRated ★ 4.0
 My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5 My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
 PastaRated ★ 4.0 PastaRated ★ 4.0
 Lovers in ParisRated ★ 4.0 Lovers in ParisRated ★ 4.0
 Tree With Deep RootsRated ★ 4.0 Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
 Full HouseRated ★ 4.0 Full HouseRated ★ 4.0
 Doctor WhoRated ★ 4.0 Doctor WhoRated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 Reply 1994Rated ★ 5.0 Reply 1994Rated ★ 5.0
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.5 Incomplete LifeRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 Discovery of RomanceRated ★ 4.5 Discovery of RomanceRated ★ 4.5