Movies
Ratings
335
Blue JayRated ★ 2.5
MovingRated ★ 2.5
ProblemistaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
MaestroRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
GirlhoodRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.5
ToscanaRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 4.0