Movies
Ratings
603
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.5
The Four FeathersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The PredatorRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
Eric Clapton: Life in 12 BarsRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0