Series
Ratings
73
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.5
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
- ウチの夫は仕事ができないRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0