Titles you rated
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Louie Season 1Rated ★ 3.5
BrainRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.0