Series
Ratings
60
SkinsRated ★ 4.5- Good Luck Charlie Season 1Rated ★ 3.5
The Suite Life of Zack & Cody Season 2Rated ★ 4.0- The Suite Life of Zack & Cody Season 1Rated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 0.5
Paradise RanchRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.0