Movies
Ratings
531
Attila MarcelRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5- Sura: A Love SongRated ★ 3.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 4.0