Series
Ratings
89
Worlds WithinRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
SmallvilleRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0