Movies
Ratings
53
ApocalyptoRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0